Terminowość, rzetelność, uczciwość

to zasady, na których budujemy swój biznes

O naszej firmie

Firma Bembnista od lat 90-tych świadczy usługi w zakresie transportu międzynarodowego. Zarówno w początkowej fazie działalności jak i dzisiaj nasze przedsiębiorstwo jest firmą rodzinną z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w obsłudze transportu.
Rozpoczynając działalność w dyspozycji naszej firmy był jeden samochód. Był to solidny Mercedes 1635 V8 z 1988 roku. Sprowadzenie tego pojazdu było możliwe dzięki zaangażowaniu ówczesnego właściciela Zygmunta Bembnisty. Od tamtej chwili dzięki rzetelnej pracy firma Bembnista notowała swój stały rozwój, konsekwentnie rozbudowując flotę pojazdów o kolejne samochody ciężarowe oraz naczepy.

Dzisiaj do dyspozycji naszych klientów udostępniamy pojazdy marki Volvo, DAF, Mercedes, Renault, Berger EcoTrail, Schmitz, Krone, Kogel których średni wiek nie przekracza 4 lat. Auta te dysponują oszczędnymi silnikami spełniającymi wysokie normy emisji spalin Euro 5 oraz najnowsze Euro 6  jak i nowoczesne systemamy wspomagania kierowców. Każdy z naszych pojazdów wyposażony jest w system GPS umożliwiający nie tylko stałe monitorowanie lokalizacji pojazdu, ale także wiele parametrów związanych z jego pracą. Zastosowanie nowoczesnych technologii w transporcie jest dla naszej firmy kluczowym elementem rozwoju, wpływającym na zwiększenie konkurencyjności naszej firmy na rynku transportowym.

Lecz nie tylko zaplecze logistyczne wpływa na jakość świadczonych usług. Ważnym elementem naszego przedsiębiorstwa jest wysoko wykwalifikowany zespół pracowników. Zarówno kadra zarządzająca spedycją jak i kierowcy przechodzą cykliczne szkolenia nieustannie podnosząc swoje kompetencje.
Gwarantuje to obsługę na najwyższym poziomie na każdym szczeblu realizowanego zlecenia.

Rozpoczynając swoją działalność głównymi kierunkami do których kierowaliśmy nasze pojazdy były Niemcy oraz terytorium Polski. W 2001 roku poszerzyliśmy ofertę o transport Coilmulde. Zakupiona specjalnie do tego celu naczepa typu Coilmulde służyła do transportu blachy w kręgach do takich państw jak Belgia, Holandia, Francja i Luksemburg. Chcąc sprostać stawianym oczekiwaniom naszych klientów od 2007r świadczymy usługi transportowe z Europy do krajów Skandynawii: Norwegii, Szwecji i Finlandii.
Będąc świadomym wyjątkowo ciężkim zimowym warunkom panującym na półwyspie Skandynawskim wszystkie pojazdy w okresie zimowym wyposażone są w łańcuchy oraz opony zimowe co w znacznym stopniu ułatwia terminową realizację powierzonych nam zleceń. W tej chwili nasze auta można spotkać w całej Europie. Zaczynając od Północnej Norwegii i kończąc na Południu Hiszpanii, oraz w Wielkiej Brytanii.

Oferta

Transport

Czytaj dalej

Magazynowanie

Czytaj dalej

Transport coilmulde

Czytaj dalej

Zapytanie transporotwe

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Galeria