Transport Coilmulde

Profesjonalny transport materiałów w kręgach

Specjalizujemy się w transporcie coilmulde

Transport coilmulde „coil – transport’

Nasza firma transportowa od 2001 roku przewozi ładunki blachy w kręgach coilmulde. Dzięki nowoczesnej flocie pojazdów i dedykowanym do przewozu wielu materiałów w kręgach, min. blachy, papieru, drutu, gumy naczepą Bembnista transport to pewny partner w logistyce tych ładunków, usługi Coil Transport świadczący na najwyższym poziomie.
Do przewozu materiałów w kręgach wykorzystujemy naczepy coilmulde, które w swojej konstrukcji posiadają specjalną nieckę położona wzdłuż osi pojazdu. Tego rodzaju naczepa coilmulde gwarantuje łatwy załadunek i rozładunek towaru oraz przede wszystkim bezpieczny jego transport. Ułożenie materiału w kręgu w niecce zapewnia jego stabilność podczas całego procesu transportu.

Od 2011 roku inwestując w bardzo lekkie zestawy ciągnik siodłowy + naczepa rozszerzyliśmy możliwości transportowe materiałów w kręgach do 27ton. W ten sposób trafiliśmy do nielicznego grona firm mogących wykonywać ciężkie transporty bez potrzeby wykupowania dodatkowych zezwoleń, co pozwalana naszym klientom obniżyć koszty związane z transportem ich materiałów.

Bezpieczeństwo

Stawiamy na profesjonalne rozwiązania, które gwarantują bezpieczeństwo oraz wysoką jakość transportu

Technologia

Podążamy za najnowocześniejszą technologią, dzięki czemu uzyskujemy doskonałe rezultaty

1
1